حضور ۳۰۰ نفر از مدیران و کارشناسان آماد و پشتیبانی ناجا در مرزها

معاون آماد و پشتیبانی ناجا از حضور ۳۰۰ نفر از مدیران و کارشناسان آماد و پشتیبانی ناجا در مرزهای چهارگانه کشور خبر داد و گفت: ۱۲ هزار نیروی پلیس به این مرزها منتقل شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر،  سردار رحمت الله محمدی، اظهار داشت: اربعین امسال بسیاری از برنامه‌های ما به صورت متمرکز مدیریت شده است.

 وی در ادامه با بیان اینکه در بحث تغذیه که یکی از اصلی‌ترین فعالیت‌های معاونت آماد پشتیبانی است اقدامات خوبی انجام شده است، افزود: در بحث تحرک نیز فعالیت‌های خوبی داشتیم .

سردار محمدی با اشاره به اینکه امسال نزدیک به ۳۰ قلم از کالاهای اساسی برنامه غذایی، برنامه‌ریزی، تامین و توزیع شده است، خاطرنشان کرد: برنامه غذایی خوب و مدونی در مرزهای چهارگانه کشور برای نیروهای پلیس اعمال شده است.

 معاون آماد و پشتیبانی ناجا با اشاره به حضور ۳۰۰ نفر از مدیران و کارشناسان این معاونت در مرزهای چهارگانه کشور، گفت: ۱۲هزار نیروی پلیس در سراسر کشور توسط آماد و پشتیبانی ناجا به این مرزها منتقل شدند.

 این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در بحث تامین تجهیزات تخصصی بالغ بر ۵ میلیارد تومان تجهیزات سرمایه‌ای تامین و در اختیار این واحدها قرار دادیم.

 سردار محمدی به انتقال یگان احتیاط به مرزهای چهارگانه کشور اشاره داشت و گفت: خوشبختانه با ارتش و وزارت دفاع در بحث تامین اتوبوس در ایام اربعین هماهنگی خوبی توسط ستاد کل انجام شده است.

 وی با بیان اینکه آماد و پشتیبانی ناجا نماینده حمل و نقل زائران در مرز مهران در ایام اربعین است، تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده،۱۵۰ دستگاه اتوبوس توسط وزارت دفاع،۵۰ دستگاه اتوبوس توسط ارتش و نزدیک به ۱۰۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس توسط ناجا در پایانه مرزی مهران جهت جابجایی زائران درمرزهای کشور  برای زمانی که با مشکل در بحث حمل و نقل  مواجه شویم مستقر کردیم.

سردار محمدی با اشاره به ماموریت دیگر آماد و پشتیبانی در بحث خدمات دهی به زائران گفت:  هر جا و هر موقع که از سوی مجموعه آستان قدس رضوی آنچه که بر اساس برنامه در بین زائران قرار باشد توزیع شود چه در بحث پذیرایی و چه در بحث توزیع آب معدنی، توسط همکاران در مرزبانی و یگان ویژه و سایر همکاران و همچنین سازمان عقیدتی سیاسی ناجا  با برپایی موکب های خود برای خدمات رسانی به زائران انجام می دهند.

;