پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی در بوشهر برگزار شد

بوشهر - در روز اربعین حسینی، مراسم پیاده‌روی جاماندگان اربعین با حضور و استقبال گسترده مردم و دسته‌جات عزاداری در بوشهر برگزار شد.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی شهرستان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با تقدیر از حضور و مشارکت گسترده مردم و گروه‌ها و هیئت‌های عزاداری اظهار داشت: مردم عشق و علاقه بسیاری به اهل بیت(ع) دارند و همواره حضوری گسترده در این مراسم و برنامه‌ها دارند.

سید ناصر فاطمی به پیام‌های حضور گسترده مردم در پیاده‌روی اربعین حسینی اشاره و خاطرنشان کرد: سمپاشی‌ها و دسیسه‌های دشمنان برای کاهش حضور مردم در اربعین حسینی اثری نداشت و مردم بیش از گذشته حضور یافتند.

وی به مراسم جاماندگان اربعین در بوشهر اشاره کرد و افزود: در روز اربعین حسینی، مراسم پیاده‌روی جاماندگان اربعین عصر امروز با حضور و استقبال گسترده مردم از بسیج مرکزی تا گلزار شهدای بوشهر برگزار شد.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی شهرستان بوشهر اضافه کرد: این مراسم از ساعت ۱۶ آغاز شد و مردم با عزاداری و سینه‌زنی خود را به گلزار شهدا رساندند و در آنجا با حضور انبوده مردم، مراسم عزاداری با مداحی حاج غلامرضا ابراهیمی برگزار شد.

وی بیان کرد: صبح امروز نیز مراسم حرکت دسته‌جات عزاداری همراه با سینه زنی و زنجیرزنی از ریشهر تا امام‌زاده محمد باقر در بوشهر با حضور گسترده مردم برگزار شده بود.

;