بازی سختی برابر فولاد داریم/ آمادگی کامل بازیکنان ماشین سازی

تبریز- مربی تیم فوتبال ماشین‌ سازی تبریز با اشاره به اهمیت دیدار تیمش برابر فولاد خوزستان ابراز داشت: بازی سختی برابر فولاد داریم.

به گزارش خبرنگار مهر، ساکت الهامی عصر امروز شنبه در نشست خبری قبل از بازی تیم های ماشین سازی تبریز و فولاد خوزستان در تبریز به خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت: فردا بازی سختی داریم چراکه تیم فولاد در بازی های خارج از خانه موفق شده خوب کار کند.

وی با بیان اینکه در دیدار فردا هر تیمی عجله نکند موفق خواهد شد، ادامه داد: فردا تیمی که تاکتیک خوبی در زمین اجرا کند و از فرصت های بیشتر بهره ببرد می تواند سه امتیاز را کسب کند. تمرینات خیلی خوبی انجام دادیم و می‌دانیم در این مسابقه به دنبال چه هستیم.

الهامی در خصوص بازیکنان محروم و مصدوم تیمش نیز گفت: مسیح زاهدی، فرید کریمی و سهراب نژاد فردا مصدوم هستند و همچنین حامد لک نیز محروم است.

مربی تیم فوتبال ماشین‌ سازی به آمادگی کامل بازیکنان تیمش نیز اشاره داشت و افزود: از دقیقه اول برای پیروزی به میدان می‌رویم. البته این را نیز می دانم که حریف ما گردن کلفت است.

وی با بیان اینکه از هواداران می‌خواهم که به ورزشگاه بیایند و بازیکنان جوان خود را همراهی کنند، ادامه داد: تمام تمرکز ما در روزهای اخیر، این بوده که تیم خوبی برای بازی فردا بسازیم و دیدار پرفشاری خواهیم داشت.

الهامی در خصوص «جفرسون د ژسوس» بازیکن برزیلی تازه جذب شده در تیم ماشین سازی بیان کرد: در مورد اینکه این بازیکن برای بازی فردا به میدان خواهد رفت یا نه باید بگویم که در این مورد تصمیم گیری نشده اما مطمئن باشید که «رسول خطیبی» سرمربی تیم برای بازی فردا برنامه خاصی خواهد داشت.

وی اظهار داشت: امیدوارم بازیکنان از این شرایط به نحو احسن استفاده کنند تا سه امتیازی را که در ادامه کار به ما کمک خواهد کرد، کسب کنیم.

گفتنی است رسول خطیبی سرمربی ماشین سازی با رای کمیته انضباطی، نمی تواند تیمش را در بازی فردا همراهی کند.

;