مذاکره با علی دایی در هتل المپیک

سرمربی سابق تیم ملی مذاکره جدی خود برای بازگشت به این پست را آغاز کرد.

به گزارش “ورزش سه”، در شرایطی که خروجی روز گذشته جلسه هیات رییسه به انتخاب یک سرمربی ایرانی برای تیم ملی و جانشینی مارک ویلموتس منتهی شد و در این میان از سه گزینه علی دایی، یحیی گل محمدی و امیر قلعه نویی یاد شده است، مذاکره با سرمربی سابق تیم ملی از دقایقی پیش در هتل المپیک در حال انجام است.

 

علی دایی که پیش از این نیز هدایت تیم ملی را عهده دار بود، اکنون به عنوان یکی از گزینه های اصلی بازگشت به این پست، ضمن ارایه برنامه، مذاکره خود با مسوولان فدراسیون را دنبال می‌کند.

 

برخی حاضران در هتل المپیک از حضور این چهره صاحب نام از دقایقی پیش در هتل المپیک خبر می‌دهند و گفته می‌شود او با مسوولان فدراسیون در این زمینه جلسه ای در پیش خواهد داشت ‌باید منتظر خروجی آن بود.

 

علی دایی که در کارنامه مربیگری‌اش حضور در تیم های پرسپولیس،نفت تهران، صبای قم، سایپا و ... دیده می شود پیش از این سابقه حضور در تیم ملی را نیز در کارنامه داشته است و چندی پیش نیز مذاکره خود با ذوب آهن برای حضور در این تیم را نیز نیمه کاره رها کرد تا شایعه پیشنهاد نیمکت تیم ملی به او جدی تر شود.

 

در این زمینه گفته می‌شود علی دایی شب گذشته نیز طی جلسه‌ای با اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال، در محل فدراسیون حضور یافته و برنامه خود را برای قبول سمت سرمربیگری تیم ملی ارائه داده است.

;