گل‌محمدی: به نفع باشگاه نیست که رقم قرارداد رسانه‌ای شود

گل محمدی می‌گوید که شاگردانش برای کسب چهارمین قهرمانی متوالی آماده هستند و انگیزه زیادی دارند.

به گزارش "ورزش سه"، یحیی گل محمدی در حاشیه تمرین پرسپولیس با خبرنگاران گفتگویی را انجام داد. او در پاسخ به سوالی درباره انتقال خود گفت که حمیداوی راضی بوده و منافعش تامین شده است. سرمربی جدید پرسپولیس درباره دیگر موضوعات نیز اظهار نظر کرد که در پایین می‌خوانید:

 

* افتخار بزرگی نصیبم شده است

 

سرمربی سرخپوشان در خصوص حمایت هواداران توضیح داد: امیدوارم از حمایت هواداران خوب استفاده کنیم و بتوانیم روزهای خوبی را برای هواداران رقم بزنیم. برای من که بعد از 7 سال در این تیم هستم، حس خوبی است و افتخار بزرگی نصیب من شده و امیدوارم جواب محبت همه این عزیزان را که از ما حمایت کردند، بدهم.

 

* حمیداوی به این انتقال راضی بود

 

گل محمدی راجع به جنجال های انتقالش عنوان کرد: در هر نقل و انتقالات و جابه‌جایی، یک سری حرف و حدیث ها وجود دارد. قبلا هم من در این باره صحبت کردم و چیزی که در این انتقال مهم بود، منافع دو باشگاه بود. هم آنها راضی بودند و هم پرسپولیس تلاش کرد. در دو روز تمام این اتفاقات افتاد و این جابه‌جایی شکل گرفت و انتقالی که در این دو روز رخ داده، رضایت وجود داشته و باز هم تاکید می کنم که منافع هر دو باشگاه تامین شده. در هر صورت رضایت آقای حمیداوی بود که آمدم و در غیر این صورت من قرارداد داشتم و می‌ماندم.

 

* شرایط بازیکنان بسیار خوب است

 

وی درباره انگیزه خود در بازگشت به پرسپولیس گفت: تیم خوبی داریم و در هر صورت بازیکنانی داریم که سه قهرمانی تجربه کردند و انگیزه زیادی دارند که چهارمین قهرمانی را هم به هواداران هدیه کنند. جام حذفی را هم در نیمه نهایی هستیم و شرایط روحی-روانی خیلی خوب است. با بازیکنان جلسه داشتم و حس خوبی پیدا کردم. واقعا بازیکنان انگیزه زیادی داشتند که دل هواداران را شاد کنند. ما برای اهدافمان با تمام توان تلاش می کنیم و می جنگیم که بتوانیم جوابگو باشیم.

 

* تنها نگرانی من مشکل مالی است

 

یحیی گل محمدی در خصوص مشکلات مالی سرخپوشان پایتخت نیز گفت: این تنها نگرانی من است که امکان دارد به تیم آسیب بزند، این که مطالبات بازیکنان و اعضای تیم پرداخت نشود. امیدوارم این مشکلات به جایی نرسد که باعث بی انگیزگی شود. امیدوارم این مشکلات حل شود و صحبتی هم با آقای انصاری فرد داشتیم و هم هیئت مدیره و هم آقای انصاری فرد به جد این مسائل را پیگیری می کنند که مشکل حل شود

 

* 10 روز پیش درباره اوساگوآنا با من مشورت کردند

 

نکته عجیب در صحبت‌های سرمربی جدید پرسپولیس جایی بود که او مدعی دادن مشورت به پرسپولیس درباره نقل و انتقالات بود؛ گل محمدی در شرایطی مدعی شد که ۱۰ روز قبل به باشگاه پرسپولیس درباره اوساگوآنا مشورت داده که در آن مقطع کالدرون سرمربی رسمی باشگاه بود و انصاری‌فرد هم مدعی بازگشت این مربی آرژانتینی در پایان تعطیلات بود. یحیی اما در این زمینه گفته: استوکس را دارند مذاکره می کنند و هنوز قطعی نشده اما اوساگوآنا را ده روز پیش مشورتی با من کردند و من تائید کردم و حتی خودمان هم که در شهر خودرو بودیم، صحبت هایی شد که بیاید اما خوشبختانه اینجا در خدمتش هستیم و فکر می‌کنم برای تیم موثر باشد.

 

 

* در مبلغ قرارداد سرک نکشید!

 

سرمربی پرسپولیس با اشاره به شایعات درباره مبلغ رضایت نامه اش گفت: بعضی مسائل که وجود دارد در بحث قراردادها، شخصی است و چیزهایی است که به نفع باشگاه نیست که مطرح شود. شما مثلا قرارداد مربی تیم ملی را هیچ وقت نفهمیدید مبلغش چقدر است. بهتر است که در این مسائل سرک نکشید.

 

* قبل از دربی دو بازی مهم داریم

 

گل محمدی به دربی تهران نیز پرداخت و اظهار داشت: خیلی زود است الان درباره دربی صحبت کنیم و قبلش ما دو بازی مقابل تراکتور و نفت داریم و همیشه مهم ترین بازی بازی آینده مقابل تراکتور است.

 

 

;